Uitnodiging CvA in Den Bosch – ’s Haring the Future!

Beste leden van JCI Nederland,

Graag nodigen we je uit voor het CvA in Den Bosch – ’s Haring the Future!

Aangezien het jaarthema ‘Future Proof’ is gaan we hier natuurlijk in Den Bosch ook stappen mee zetten. In Den Bosch gaan we het niet alleen over de toekomst hebben: we gaan er ook actief mee aan de slag! JCI ‘s-Hertogenbosch heeft namelijk een zeer interessant programma samengesteld dat voor iedereen binnen JCI wat te bieden heeft.

Dit begint op vrijdag 19 mei al met leiderschap en ondernemerschap van de toekomst! De dag voor het CvA staat de BOV Trofee op het programma. Het ondernemerschapsevent van de regio waar je absoluut bij moet zijn! Op zaterdag zijn er verschillende interessante trainingen, bedrijfsbezoeken en inspirerende sprekers, allemaal gericht op de toekomst.

Daarnaast hebben we tijdens het programma van het CvA natuurlijk ook de landelijke vergadering,: de plek waar we vergaderen en besluiten nemen over de nabije toekomst van JCI Nederland. We zullen de vergadering iets anders invullen om het zo toegankelijk, aansprekend en effectief mogelijk te maken voor onze leden en te laten passen bij de huidige tijdsgeest. We benadrukken dat dit experimenten zijn en we dit door willen ontwikkelen op basis van jullie feedback. Werkt het niet voor jullie? Dat horen we graag!

Hieronder wat ‘spelregels’ om de nieuwe aanpak tijdens de vergadering niet als een verrassing te laten komen:
- Alle(en) leden van onze vereniging hebben spreekrecht tijdens de vergadering via de voorzitter van het CvA.
- Wanneer het gaat over besluitvorming hebben alleen de lokale voorzitters stemrecht
- De opzet van het CvA zal deels in ‘Lagerhuis-vorm’ zijn om iedereen de ruimte te geven zijn/haar stem te laten horen en mee te doen met de vergadering
- We stemmen digitaal indien nodig
- We verdelen de vergadering in 3 blokken: 1. Besluitvorming 2. Informatie 3. Debat

Verkorte weergave besluitstukken
We hebben ook voor dit keer weer een verkorte weergave van de geleideformulieren bijgesloten. Daarnaast is de besluitenlijst van januari 2010 tot en met mei 2016 bijgevoegd.

Als kamer niet aanwezig op het CvA?
Het machtigen van een andere Kamer om zo alsnog je stem te laten gelden in het CvA is mogelijk. Neem daarvoor contact op met onze GLC Laurens Bezoen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) en laat je stem niet vervallen!

Wij hebben er zin in!

Met hartelijke groet,

Ruud Tuithof                                                  Tim Konings
Voorzitter JCI Nederland 2017                        Secretaris Generaal JCI Nederland 2017

Klik hier voor de bijlagen, agenda en geleideformulieren.
Bijlage 1 JCI Nederland Besluitenlijst na CvA januari 2017
Bijlage 2 Notulen CvA januari 2017
Bijlage 3.1 Jaarrekening 2016 JCI Nederland
Bijlage 3.2 Verslag Kascontrolecommissie
Bijlage 4 Huishoudelijk Reglement 2017
Bijlage 5 Installatie project JCI Noabers
Bijlage 6 JCI Alphen aan de Rijn ''Vergeten lessen uit het verleden''
Bijlage 7 Bidbook CvA Mei 2018
Bijlage 8 Bidbook NC 2018

Partners

jci partners 2
jci partners 2